Bērnu zīmējumu izvietošana / Children’s Art Frame

Pašķirstot bloga ierakstus, secinājums viens – nekas vairāk kā “bēbjkopība” mūsu ģimenē nenotiek. Kaut gan, patiesību sakot, mūsu kopējās mākslošanas reizes ir krietni samazinājušās, tomēr šad un tad mēs kaut ko uztaisām. Tad nu lai šoreiz ieskats mūsu kopējā darbā (manā idejā un Laura un Markusa izpildījumā)- fotorāmis bērnu zīmējumu izvietošanai.

If you are my blogs’ regular reader then probably you are very bored by now of all these baby posts. Sometimes seems that all our life is just “baby land”, but I really hope it’s not true. Of course, our time to do arts together is drastically reduced, but still now and then we manage to find some inspirations and do arts related activities. So this time we made (my idea, Lauris and Markus work) Children’s Art Frame.presentation1

Pirms pāris nedēļām man tika piedāvāts liels fotorāmis, kurš bija padaudz lietots un izskatījās šādi:

Some weeks ago I got a used large photo frame which looked like this:

dsc_1444a

Man nebija idejas, ko ar to darīt, un es vienkārši noliku malā pie citiem nerealizētajiem priekšmetiem un nematerializētajām idejām. Kādu dienu, staigājot pa māju un domājot, ko vajadzētu uzlabot un mainīt, mans skats apstājās pie šī stūra puiku istabā (Dzīvnieku glezniņas):

I had no idea what to do with it. Just put aside to other unrealized items and ideas. One day, while walking through the house and thinking how to improve and change some rooms, my eyes cached this corner in boys’ room (Animal Arts):DSC_8259a

Skaisti. Pašu puiku darbs. Pagājušogad veidots, bet kaut kā jau tik apnicīgs. Un tad man radās ideja, ka ir vajadzīga vieta, kur izvietot bērnu  zīmējumus, pirms tie nonāk vai nu katra bērna īpašajā mapē, vai arī mistkastē. Atdotais rāmis kā radīts. Puikas ar prieku uzklausīja ideju un ka tik dabūt krāsot! Vērtējiet paši, kā izdevās!

Beautiful. Boys own  artwork. Just last year made, but somehow I already so bored of it. And then I got an idea that there is a need for a place put children’s drawings before they go in their special file or bin. Boys exited took my idea and jumped on painting (painting!!!) straight away. See yourself how it turned out!
dsc_1449adsc_1451a

dsc_1468a

Materiāli:

  • liels koka foto rāmis;
  • balta un zila ūdens emulsijas krāsa;
  • otas;
  • mazi knaģīši.

Resources:

  • large photo frame (reused);
  • White and blue silk emulsion;
  • brushes;
  • small pegs.

dsc_1462adsc_1464adsc_1646bdsc_1641adsc_1650adsc_1649a

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s