Loga dekors – mājas un sniegpārsliņas / Window Decoration – Paper Houses and Snowflakes

Ir palikušas tikai 12 dienas līdz Ziemasvētkiem. Daži no Jums jau noteikti ir izpušķojuši mājvietu, bet daži gatavojas to darī turpmākajās dienās, varbūt nedēļas nogalē. Tāpēc šodien es vēlētos Jums parādīt, kā mēs šogad izdekorējām virtuves logu un kopā ar bērniem aptuveni vienā stundā radījām ziemīgu loga dekoru no ļoti vienkāršiem materiāliem.

It is just 12 days left til Christmas. Some of you are already decorated house, some will do just this weekend. Therefore today I would like to share with you Christmas decoration idea what you can do together with your kids. We needed approximately an hour all together to finish all our window, and the white wintery houses and snowflakes makes us happy every time when we come home or leave the house.

presentation1

Uz balta A4 papīra (biezāka kā parastā) puikas zīmēja māju siluetus, pievēršot uzmanību dažādu veidu jumtiem un logiem. Kā ierosme lieti noder Interneta resursi, kur paskatīties, ka visi māju jumti nav vienādi un ka logi arī var būt dažādi. Iedomāties celtnes un tās uzzīmēt, arī izgriezt kontūru bija pa spēkam abiem bērniem, es palīdzēju izgriezt logus un Markusa mājai arī kāpnes, jo viņa māja bez tām nevarēja iztikt. Tad mēs piestiprinājām māju siluetus pie loga ar līmlenti un mēģinājām arī trāpīt virteņu lampiņas logos, lai naktī spīdētu.  Vēl tikai iekārām izgrieztas sniegpārsliņas, un ziemīga aina gatava.

Children draw silhouettes of houses on the A4 white card and cut out. I encourage them to draw variety of roofs and windows. We also a little bit looked at internet image resources to copy some shapes. Be honest, they both needed help with cutting out windows, but drawing and planning children could do themselves. Then we stick on the kitchen window and add some fairy lights. To make window more Christmasy we cut out some snowflakes and now we have Winter window decor ready.

4

31

2

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s