Boulinga ballīte/ Bowling Party

dsc_0058cPagājušā nedēļa mūsmājās ir bijusi ļoti aktīva. Sākot jau ar Laura Dzimšanas dienu pagājušo piektdien, kad svinējām mājās, pēc tam nedēļas nogalē turpinājām svinēt ar Laura draugiem un arī visa turpmākā nedēļa bija ļoti noslogota, jo puikām skolā bija rudens brīvdienas. Par laimi šad un tad, precīzāk gan vakaros, man izdevās arī nedaudz laika veltīt sev, lai uzlādētu manas baterijas ar kādu vecu, labu, romantisku filmu vai arī dažus vakarus “pazaudējos” seriālā Gilmore Girls.

Bet ne par pagājušo nedēļu šoreiz stāsts. Šoreiz par Laura astoņu gadu Dzimšanas dienas svinībām ar draugiem, precīzāk, 10 puikām, kas uzreiz noteica ballītes stilu – aktīvi, skaļi un jautri. Diez vai ballīte mājās būtu piemērota šādā situācijā, tāpēc ideja par svinībām Stevenage Boulinga centrā patika gan Laurim, gan jo īpaši arī man. Protams, tas neizslēdza iespēju padomāt par ballītes uzlabošanu un personalizēšanu, tomēr lielais darbu un atbildības daudzums negūlās uz mūsu pleciem. Galvenais bija jautra ballīte, kurā puikas var būt puikas un kurā ir vienojoša aktivitāte. Tāda arī izdevās Laura boulinga tēmas Dzimšanas dienas ballīte!

P.S. Atvadu dāvaniņu anglisko versiju var pielāgot vai izprinēt šeit.

dsc_0030a

What a busy week has been since Lauris’s Birthday last Friday! Boys had Half Term break and I was literally on foot all the time with just a little ‘me’ time between. Actually not between but in the end of the day I recharged my batteries with different old good romantic movies or some evenings stuck with Gilmore Girls series.

But today not about what we did during the week, more about how week started with Lauris’s Bowling Party for his 8th Birthday. We (especially me) wanted something fun, easy and active as Lauris chose just boys for the party guests. With 10 boys at the house would be complicated, therefore I was very relived about idea to do party at Stevenage Bowling. That’s mean not a lot jobs for me, just some bits and bobs to make party more personal, but in general I let the boys have a fun, get crazy, go wild. Here it is – Lauris’s 8th Bowling Party!

P.S. If someone is interested, Thank you bag labels you can print from here.

dsc_0023b

dsc_0020a

dsc_0025a

dsc_0028a

dsc_0047a

dsc_0031adsc_0041a

dsc_0040a

dsc_0043adsc_0053a

dsc_0056a

dsc_0057a

dsc_0058a

dsc_0064a

dsc_0069a

dsc_0072a

dsc_0010a

dsc_0078a

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s