Wicksteed Park

Juhūūū! Jau nedēļu kā ir sākušās skolēnu vasaras brīvdienas Anglijā, kas ir 6 nedēļas garas. Šobrīd tiešām liekas garas un plāniem bagātas, bet parasti jau ātri vien paskrien. Šogad arī pirmo reizi vasaras brīvdienās nestrādāšu un nosacīti būšu mājās ar bērniem.

Pirmā nedēļa mums ir aizritējusi vecmammas ciemošanās zīmē. Arī Valdim ir atvaļinājums, un man vēl pagaidām pilns spars izbaudīt brīvlaika priekus ar bērniem. Tad nu savu brīvlaiku iesākām ar dienu Wicksteed Park. Lauris ir izaudzis līdz atrakciju parku piedāvājumiem gan fiziski (pārsvarā visi karuseļi ir pieejami no 140cm), gan arī mentāli- viņam ļoti patīk ātrums, skaļums, gaisma, respektīvi, viss tas atrakciju parku trakums. Markus izvēlas mierīgākus karuseļus, īpaši ar mašīnām, vilcieniem, laivām. Olivers pagaidām tikai guļ un pa vidu visam trakumam noķer mammu, lai paēstu.DSC_9129a

Yippee! School summer holidays are started! They are actually already for a week on and will last 5 more weeks. It seems really long and we have a lots to do, at least lots on our Holiday bucket list, but usually towards the end of August there wasn’t enough time for everything. Maybe this year will be different as it is first summer when I don’t work and will spend time at home with all three boys.

The first week we have a special visitor – grandma is staying with us for ten days. Also Valdis has a week off work and I still have enjoyment and energy to celebrate Summer break. So we started our break with a day at the Amusement Park –  Wicksteed Park. Lauris is enough tall (140cm) for “big” and fast rides and he really loves speed, noise, lights, and all that the theme park madness. Markus prefers more peaceful roller coasters, especially with cars, trains, boats. Olivers loves sleeping and fetching Mum for some milk in between that all.

WP_20160726_11_51_26_Pro

WP_20160726_12_05_24WP_20160726_14_10_55DSC_9048a

DSC_9061aDSC_9062a

DSC_9076a

DSC_9088a

DSC_9103a

DSC_9092aDSC_9093aDSC_9133a

2 thoughts on “Wicksteed Park

  1. Cik jums forša kopā būšana (maniem puišiem arī patiktu ar tām mašīnām izbraukt)! Un mazais jau tā paaudzies! Super!
    Prieks jūs visus redzēt.
    Lai jums skaists brīvlaika turpinājums, lai piepildīts ar kopā būšanu, smiekliem un spridzinājumu pirms jaunā mācību gada! 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s