Dzīvnieku glezniņas / Animal Arts

Vai mākslai ir jābūt ētiskai? Vai rezultāts attaisno līdzekļus? Šādi un citi būtiski jautājumi mani nomocīja labu laiku, kamēr plānoju puikām jaunu mākslošanas aktivitāti, bet ilgi nebiju pārliecināta, ka būs morāli piemērota bērniem, kaut gan iedomātais rezultāts man pašai likās pieņemams un patīkams, lai nesauktu skaists.

Does the art have to be ethical? Or result justifies the process? Such and other important questions were around me for a long time until I set up a new arts activity for boys. For a long time I was not convinced that this activity will be morally suitable for children, although the result of it I enjoyed therefore needed to give a go.

Presentation1Fāzē, kurā tikai runājām, ka nākamajā mākslošanas projektā izmantosim plastmasas dzīvniekus un pie tam tie ir jāpārzāģē uz pusēm, puikas nebija iepriecināti un pārliecināti, ka tā ir laba ideja. Neteicu, ka laba, jo pati joprojām šaubījos, bet man tik ļoti gribējās pamēģināt, un tā arī darījām. Joprojām domāju, ka ne visām ģimenēm šī bērnu aktivitāte būs morāli piemērota un vajadzīga, bet Lauris un Markus tiešām ar rezultātu ir ļoti apmierināti un iepriecināti, ka ir tapušas dzīvnieku glezniņas un rotā viņu istabas sienu.

During the phase in which we only talked about the new art project, I was clear that we will use plastic animals and will cut them in halves, I mean Dad will cut. The boys were not sure it is good idea. And I didn’t confirm that it is good idea, because I was still doubtful myself, but I wanted  to give a try. Lauris and Markus were very pleased that tried and as well they were happy about result. But be honest, I know that this is not activity for all families and for all kids, therefore jug your situation before offer it to your children. Now we have a new peace of children art in boy’s room. 

3Materiāli:

  • lietoti/ nolietoti plastmasas dzīvnieki, figūriņas, mašīnas;
  • kanvas;
  • akrila krāsas (izmantojām arī parastās krāsas, bet nav tik veiksmīgs pārklājums);
  • superlīme.

Materials:

  • plastic animals;
  • canvas;
  • acrylic paint;
  • superglue.

WP_20160522_09_43_16

WP_20160522_12_34_24

WP_20160522_12_34_30

WP_20160522_12_34_40

WP_20160522_12_34_45

DSC_8239a

DSC_8240aDSC_8262b

DSC_8287a

DSC_8271a

DSC_8259a

 

One thought on “Dzīvnieku glezniņas / Animal Arts

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s