7 thoughts on “Priecīgus Ziemassvētkus! /Merry Christmas!

 1. VecGada rīta jaukākā dāvana- atradu Jūsu blogus!!! Paldies par rakstīto, mēs trešo gadu kā Angļu zemē, Bury St.Edmundā. Tieši šis rīts bija nopietnu pārdomu pilns atgriezties Latvijā vai palikt. Svaru kausi līdzsvarā, jūsu rakstītais, lasītais tagad nosvērās par labu- nogaidīt un palikt! Lai mīlestība un veiksme jūsu jaukajai ģimenītei!
  ( nu jāsteidz iejaukt mīklu pīrādziņiem un sagatavoties tortes cepšanai! :))
  Ar sveicieniem,
  Inga

  1. Vau, Tavs, Inga, ieraksts ir jauks arī man pārsteigums pirms gads mainās. Paldies, ka uzrakstīji, nevis tiai ieskatījies. Katrs komentētājs dod iedvesmu turpināt rakstīt un cerams, ka 2016.gadā man būs atkal daudz jaunu atklāsmju un novērojumu! 🙂 Lai mums visiem radošs un skaists 2016!

 2. Neesmu datormīlis, drīzāk uz Jūs, bet nu jau 2.dienu draudzenei, vīram lasu Tavu, Inese, rakstīto kā aizraujoša romāna fragmentus. Esmu Angļu zemē iedzīvojusies pateicoties lieliskiem, rāmu garu un labsirdīgajiem satiktajiem angļu cilvēkiem. Kad atbraucām zināju tikai pāris vārdus angliski- thanks, please un no smoking (kas visās iestādēs piestiprināts), jā, vēl kad dēls bija maziņš biju apguvusi dažus dzīvnieku nosaukumus. Skolā mācījos vācu, pašmācības ceļā un nedaudz kursos – franču. Un nu, pusmūžā, kad 45 priecīga pabeidzu maģistratūru, 50 gados atkal jāmācās, un tas ir forši! Jau otro gadu mācos angļu valodas kursos ārzemniekiem. Tā kā, varu padalīties par tēmām:
  1. Kā atbraucot uz svešu zemi, bez valodas-sākt dzīvi no nulles.
  2. Darba meklēšana, pieredze, ja nav valodas priekšzināšanu.
  3. Pieredze, kā mēdz notikt ja Tavs bērns salauž roku, sāp austiņa un jādodas pie mediķiem.
  4. Pārbaudīti tautas līdzekļi ja ģimenē kāds saaukstējas, deguns ciet, sāp ausis bet nezini ko darīt. utt..
  5. Galvenais jau ir ideja, varbūt varam domājot par nākošo t.i. šogadu saorganizēt skaistus latviskus svētkus kopā- netālu dzīvojošiem Latviešiem. Mūsu pusē tādu nav daudz. Esmu 29 gadus nostrādājusi pirmsskolas iestādē un nedaudz mākslas skoliņā. Uhh…uz cik daudz idejām, Tu, jaukā, Inese, rosināji. Man ir milzonīgs prieks, lai ko teiktu par Latviešiem, mēs tomēr esam viena radoša, darbīga, strādīga tauta. (atvainojos par gramatikas kļūdām) Veiksmīgi!

  1. Paldies, ka lasi blogu un iesak citiem! Tad ir prieks ziedot laiku jaunu ierakstu tapšanai. Noteikti varam kaut ko sarunāt par viesa ierakstu blogā. Sēdies pie datora un raksti augšā savu stāstu, kā sāki. Labprāt publicēšu!

 3. …atvainojos vēlreiz par gramatikas kļūdām. Punkti, komati, burti brīžiem pārlec nesancionēti.:)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s