Laurim 7

DSC_7007a

Mūsu ‘lielajam’ puikam jau ir 7 gadi! Neviens vien vecāks sev jautā, kā tas varēja notikt, ka ir paskrējuši jau šie gadi, ja vēl tagad atceros viņa bēbja smaržu un īpašo pirmo gadu kopā. No tā brīža ir pagājis mirklis, un Laurim jau svinam septīto Dzimšanas dienu. Man šķiet, varam atzīt, ka rakstura kodols ir izveidojies un atklājies.


Kāds ir Lauris? Kas viņam patīk? Un kas nepatīk?

  • Lauris joprojām ir aktīvs, fiziski spēcīgs, garš, skaļš un ļoti grūti fiziski nogurdināms.

DSC_6637a

  • Šobrīd arī Laurim ir sākušas bangot emocijas-no prieka, sajūsmas var ļoti ātri pārvērsties dusmās, neiecietībā un pēc 2 min atkal atpakaļ priekā. Līdz ar to emociju savaldība un nosvērtība ir ļoti liela mācību stunda, kura laikam turpināsies visa mūža garumā.
  • Lauri ir ļoti viegli aizraut un ieinteresēt. Viņam patīk tik daudz kas, ja tikai pietiktu laika un resursu. Viņš ar prieku metas iekšā jaunajā un aizraujas. Ne vienmēr pietiek pacietības turpināt, bet, ja interesē, tad rezultāti būs un visa pasaule par tiem uzzinās tieši no paša Laura. Viņam ir, ko teikt gan par sevi, gan arī par daudziem citiem tematiem (skolā vienmēr izsakās klases diskusijās).

DSC_6021a

  • Tā kā pasaule ir tik interesanta ar tik daudz izaicinājumiem, tad, protams, grūtības sagādā koncentrēšanās uz vienu darbu. Ja salīdzina ar pagājušo Laura dzīves gadu, tad progress ir acīmredzams, bet koncentrēšanās, arī uz  ne tik interesantiem uzdevumiem, ir un būs viņa izaicinājums.

DSC_6913a

  • Lauris ir pašpārliecināts puika. Viņš vairāk uzslavēs sevi, izstāstīs, cik viss ir labi un kā viņš var. Neatceros, kad viņš būtu teicis man neizdodas vai es nevaru, jo viņš grib uzvarēt. Grib būt pirmais.

DSC_6613a

  • Attiecībās ar vienaudžiem izskatās, ka Lauris viegli sadraudzējas, atrod kontaktu. Viņam patīk arī būt kopā ar vecākiem puikām un līdz ar to viņam ir daudz draugu, bet pagaidām nav tāds viens, īstais sirdsdraugs.
  • Mums, vecākiem, protams, Lauris vēl ir mazs. Mēs vēl arī redzam to mazo bērnu viņā, kuram vajag siltumu, mīlestību, glāstus un bučas. Par laimi, viņš vēl ļaujas.

DSC_6778a

Salīdzināšanai:

Laurim 4

Laurim 5

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s