Atgriešanās ar jaunu ierakstu sēriju/ Back with New Series

village2Čau, čau, esmu atpakaļ pašā vasaras aukstumā (jā, arī Anglijas vasara šogad nelutina)! Nemaz negribot, ir iznācis palielāks bloga rakstīšanas „atvaļinājums”, kurā steidzām iekārtoties jaunajā mājā, saprast jauno dzīvi, apkārtni, sākt iepazīt apkārt dzīvojošos cilvēkus, turpināt strādāt un pat izrauties īsās brīvdienās uz Latviju. Visā šīsvasaras dzīves mutulī esmu arī domājusi par blogošanas jēgu un sapratusi, ka man to vajag un ka joprojām ir cilvēki, kas ienāk blogā un to lasa jau trešo gadu, kā arī ik pēc laika pievienojas pa kādam jaunam lasītājam. Tieši tāpēc atvainojiet par šo pagarāko bloga atvaļinājumu, bet esmu atpakaļ ar jaunām iecerēm, idejām un pieredzi.

Ja jau reiz par iecerēm, tad šodien uzsāku jaunu ierakstu ciklu par mūsu ģimenes dzīvi Anglijas ciematā un saukšu to (šoreiz angliski) par „Village Life for Us”. Jau šobrīd, kopš maija beigām, kad pārvācāmies dzīvot ciematā, esam piedzīvojuši neparastas situācijas, jaunas atklāsmes un varam teikt, ka dzīve Anglijā mūs joprojām pārsteidz un māca, cik var būt dažādi, citādi, neparasti. Galvenais – turēt acis, ausis un sirdis atvērtas, lai tad arī Jūs varētu ieskatīties mūsu piedzīvotajā.

Hello, hello to everyone in this chilly summer (yes, even English summer is very autumnal this year). I am back from quite long blogging holidays, when we tried to settle in the new house, to understand the new life, to get to know the people living around, continue to work and even get away for short holiday to Latvia. Throughout the speed of this summer life I also reflected on meaning of blogging and realized that I need it, I love writing, I love sharing my finds. And also there are still people who read the blog and read it for the third year or there are also new readers join in. That’s why I apologize for the blogging holidays and I’m back with new plans, ideas and new experience.


Today I am starting a new series about our family life in one of the many fabulous English villages. It will be called “Village Life for Us”. Since May when we moved from nearby town, we are absolutely in love with our village life, even it is so strange for such a capital girl as me used to be. We already learn so much, experience different situations and gain quite unusual experience for us, therefore we would like to share that with you. We are ready to keep our
eyes, ears and hearts open, so that we can gain and share a new experience of English village life.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s