Decorētas burciņas/ Decorated Jam Jars

DSC_3115Jau otro gadu Lauris piedalās skolas decorēto burciņu konkursā, kura ideja ir mājās izdekorēt ievārījuma burciņu un piepildīt to ar saldumiem, uzlīmēm, matu gumijām vai mazām dāvaniņām. Pēc tam šīs burciņas tiek ziedotas skolai, lai tiktu pārdotas skolas Ziemassvētku eglītē un tādejādi iegūta nauda skolas attīstībai. Tā kā tas ir konkurss, tad tiek izraudzītas arī labā un radošāk noformētās burciņa. Vērtēšanuuzņemas vecāku padome, bet apbalvojumu nelielas dāvaniņas veidā pasniedz skolas direktors pēdējā svētku līnijā pirms Ziemassvētku brīvlaika.

Pagājušo gadu Lauris uzvarēja (24 īpaši mirkļi līdz Ziemassvētkiem, Nr7). Nezinu gan, pateicoties kurai burciņai, bet šogad āķis ir lūpā un viņš atkal grib uzvarēt. Mēģināju gan skaidrot, ka tas īsti nav īstais mērķis burciņu dekorēšanai un ka nevajadzētu koncentrēties uz uzvaru, bet gan darba izpildi, prieku gatavot, tomēr joprojām neesmu īsti pārliecināta, ka arī Lauris man piekrīt.

DSC_3117Second year in a row Lauris take a part in Jam Jar Competition: Let’s get decorating. The idea is to decorate jam jar and fill up with sweets, stickers, hair bands, small toys etc. They will be sold at the School’s Christmas fair and will help to raise funds for the school. The jars will be also judged by school parent association and winners will get small present from school’s Head at the last assemble.

Last year Lauris was won competition (24 Special Moments til Christmas, Nr7), therefore this year his challenge is to be a winner again. I tried to explain that it is not main target for jam jar decorating activity at home but I am still not 100% sure that he agrees with me.

DSC_3107

DSC_3115

DSC_3111

DSC_3118_edited-2

DSC_3116

2 thoughts on “Decorētas burciņas/ Decorated Jam Jars

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s