Velosipēdu prieki/ Bicycle Joys

DSC_7733Mūsu puikām šogad Ziemassvētku vecītis atnesa velosipēdus. Markusam trīsriteni un Lauris ieguva savu pirmo lielā puikas divriteni. Neizplūdīšu niansēs, cik grūti bija šīs dāvanas noslēpt no Laura visu redzošā skatiena un cik grūti bija tās iepriekšējā vakarā iesaiņot, lai izdotos pārsteigums. Katrā gadījumā Laura noliktais dāvanu maiss bija daudz par mazu… toties daudz iespēju fantāzijām, kā Ziemassvētku vecītis atgādāja tik smagu dāvanu. Protams, Markus bija ieinteresēts izpētīt, kas tas tāds ir un kā strādā. Lauris bija ļoti priecīgs un lepns, ka Ziemassvētku vecītis viņu novērtējis kā lielu puiku. Tad nu Pirmo Ziemassvētku pēcpusdienā arī devāmies iemēģināt braucamrīkus. Pēc neilgas tielēšanās, nevēlēšanās koncentrēties un pūlēties, Laura Tagad, kad vien laika apstākļi atļauj (pēdējā laikā Anglijā diez gan daudz līst), dodamies uz vietējo parku vizināties ar riteni.

This year Father Christmas was so good and gave us two bikes (bike and trike) for boys. Or maybe boys were good all year, or… Markus got new trike, as he doesn’t like to sit in pram anymore, and Lauris got a big boys bike. It was not easy to keep in secret all these present for almost 2 weeks, when they arrived from amazon. It even was not easy to wrap them in. But boys were surprised and happy. Markus wanted to discover what he can do with it. Lauris was proud that Father Christmas recognized his as independent and very big boy. Later on the Christmas day after some confusion and a willingness to give up, Lauris did his own first ride on the bike. Now, whatever weather allows, we are out in the park, and Lauris really enjoys riding his bike.

DSC_7743
Bez tēta un mammas palīdzības neiztikt. /First tries with dad’s and mum’s help.

DSC_7739

DSC_7738
Pirmais patstāvīgais nobrauciens pa kalnu lejā. Tā arī es iemācījos braukt ar divriteni, atceros kā šodien. /The first independent ride down the hill. My mum’s heart stopped for the minute, but that is how I learned to ride a bike long, long ago.

DSC_7746

DSC_7755

DSC_7762
Šādi puikas izklaidējas, kad mamma strādā. Tētis fotografē, Lauris brauc arvien ātrāk un peļķes neizlaist ir goda lieta. / That is how boys have fun while mum is at work. Dad took pictures; Lauris learnt very fast ridding and didn’t miss any puddle.

DSC_8251

DSC_8254

DSC_8273

DSC_8277

DSC_8255

2 thoughts on “Velosipēdu prieki/ Bicycle Joys

  1. Mūsu Laurim arī jauns ritens svētkos! Tomēr viņam vēl pieslēgti “training wheels”, mamma nav gluži gatava ārsta lomu pildīt!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s