24 īpaši mirkļi līdz Ziemassvētkiem/24 Special Moments Till Christmas

Otrā daļa/ Part Two

Divdesmit četru īpašo mirkļu otrā daļa jau sen uzrakstīta, bet ne publicēta. Tagad, kad decembra trakums ir beidzies, lai iet gaisā!
Twenty Four Special Moments Second part is written quite long ago, but just waited for publishing. Now, when December nightmare is finished, I am happy to show you.

 
13.    Urā! Lauris uzvarēja sākumskolas dekorēto burciņu konkursā!!!! Urā! 🙂 Varbūt man pat lielāks prieks nekā pašam Laurim.
Hooray! Lauris won the primary school competition best decorated jar. Hooray! 🙂  Maybe I am happier about it than Lauris.

hotMocha214.    Mans šīs ziemas dzēriens – McDonald karstā Mocha – salda, silta un uzmundrinoša.
My best drink in this winter is McDonald’s Mocha- sweet, warm and cheering.

 

 
15.    Ikgadējais un Anglijā „obligātais” Winter Wonderland apmeklējums. Runā, ka visskaistākais un košākais ir Londonā, tad nu nākamgad tas ir iekļauts decembra „to do” sarakstā.
In England December must to do with children and family is visit to Winter Wonderland. People are telling that best ever Winter Wonderland is in London; therefore it is already on next year December to do list.

DSC_7515_edited-1

DSC_7502

DSC_7505

DSC_7508
DSC_730016.    Ciemos pie Ziemassvētku vecīša vietējā dārza labiekārtošanas iepirkumu centrā. Pieredze rādīja, ka Markusam nav tuvas attiecības ar vecīšiem, tāpēc šoreiz Markus palika aizkadrā, viss prieks tika Laurim.

We also visited Father Christmas in near Garden centre. As Markus doesn’t have close relations with Santa, just Lauris had a go.

DSC_7525

DSC_7528_edited-1

DSC_7530
17.    Labākais veids, kā domāt un atbrīvoties no stresa, ir rokdarbi. Es fiziski sajūtu, kā šobrīd iztamborēju ārā no sevis pirmssvētku stresu. Cerams, tas pārvērtīsies par grīdas spilvenu puiku istabā.
One of the best way for me how to rest and let stress out, is knitting and crochet. This year I latterly felt how I am crocheting stress out of me. Hopefully, one day it will turn up as nice floor pillow for boy’s room.

18.    Pēc ļoti, ļoti ilgas pauzes vienu piektdienas vakaru apciemoju savu draudzeni Hitčinā. Tikai atriežoties mājās, sapratu, ka esam runājušas 6 stundas no vietas. Mums šī saruna bija īstajā laikā, īstajā vietā un laikam arī īstajā garumā. Cerams, ka tāpat domā mūsu vīrieši, kuri tovakar lika gulēt bērnus.
After such a long time on one Friday night I catch up with my friend in Hitchin. When I turned up at home,  I realized that we spend 6 hours chatting about life, but that was exactly what we needed. Do our partners think the same? They did babysitting that night.

19.    Es laikam stundām varētu vērot, kā puikas savā starpā spēlējas. Bet ne vienmēr izdodas, jo puiku spēlēs vienmēr kāds uzvar, diemžēl ir arī zaudētājs un asaras. Bet procesa sākums un attīstība vienmēr iejūsmina un silda manu mammas sirdi.
I suppose, I could watch for hours as the boys are playing with each other. Not always for long, because the boys love to win, unfortunately, there is also the loser and tears. But the start and the creative process can warm and melt my mum’s heart.

DSC_7403_edited-1
20.    Kas var būt skaistāks par tādu mazu plaukstu!? Markusa Ziemassvētku dāvana no bērnudārza.
What is nicer for your child’s hand?! Markus made his Christmas Tree decoration at his nursery. 

DSC_7659_edited-1
21.    Pēdējā nedēļā pirms Ziemassvētku brīvlaika Lauris saņēma klases apbalvojumu Star of the Week par to, ka pārējiem klasē iemācīja dziesmiņu par sniegavīru (angliski).
Before the Christmas break, Lauris at school become Star of the Week for teaching unknown Christmas song to this mates. Thanks to his previous nursery, too.

DSC_7417
22.    Vienu dienu pirms Ziemassvētkiem pie vietējā miesnieka pamanīju, ka tītari ir ne vien fantastiski lieli un dārgi (starpcitu, vidēji 50 līdz 70 paundi), bet arī ar vārdiem. Diez kurš būtu garšīgāks uz galda Toms vai Esmeralde , un tad ēdot mēs varētu viņu uzrunāt vārdā. 😦
A day before Christmas I noticed at a local butcher that the turkey is not only a fantastically large and expensive (By the way, averaging 50 to 70 Pounds), but also with names on package. It is a little bit odd-dear children, today for our Christmas lunch we have Esmerald or Tom on the table.  😦

23.    Ceļojuma uz Normandiju Francijā iecerēšana un plānošana. 2. Ziemassvētkos jeb Boxing Day dodamies ceļā un laikam jau nākamais ieraksts būs par to, kā mums gāja, dodoties garākā ceļojumā visiem četriem un ar mašīnu.
I was also inspiring busy with trip planning to Normandy in France. We are planning to leave on Boxing Day and travel 5 days with children on the car around this region.

24.    Protams, visu šo gadu vislielākais prieka, iedvesmas un spēka avots ir ģimene. Lai Jums visiem saskanīgs Jaunais 2014.gads!
Of course, my biggest happiness, inspirations and energy come from our family. I wish you harmonious 2014!

DSC_7704a

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s