Balonu ballīte/ Balloons Party

Tā kā Markus pēdējos mēnešos ir ļoti ieinteresēts spēlēties ar bumbām un baloniem, tad pirmās Dzimšanas dienas svinības nodēvējām par Balonu ballīti. Jubilārs gan pats dažubrīd bija samulsis no tik lielas uzmanības, bet man tomēr prieks, ka izdevās īsta bērnu ballīte, jo visbiežāk jau pirmā jubileja ir vairāk priecīga vecākiem un ciemiņiem kā pašam jubilāram. Gribētos cerēt, ka Markusam arī patika.
Šoreiz fotogrāfijās redzama tikai mūsu ģimene, jo pārējiem viesiem neesmu jautājusi atļauju publiskot bildes.

Foto: Valdis Bokišs
Last time Markus is very interested in playing with balls and balloons, therefore the first Birthday party was Balloons Party. Markus was a little bit embarrassed of so much attention, but I am still glad that we managed real kids party, because most often the first Birthday is more for adults and parents. I would like to hope that this time Markus also enjoyed.
In these photos are possible to see just our family, because I did not ask other guests permission to publicise all photos.

Photo: Valdis Bokiss

DSC_6452

DSC_6453

DSC_6454

DSC_6493

DSC_6502

DSC_6488

DSC_6498

DSC_6535a

DSC_6538

DSC_6529

DSC_6578

DSC_6669

DSC_6515

DSC_6600DSC_6608

3 thoughts on “Balonu ballīte/ Balloons Party

  1. Forša jums ballīte sanākusi! Skatos un smeļos iedvesmas 🙂 Mūsu Ancei arī drīz apaļš 1, tāpēc intensīvi domāju, ko un kā, lai jubilārei prieks, bet nav pārāk daudz visa un arī ciemiņiem nav garlaicīgi. Ideja par baloniem lieliska! Es vēl noteikti likšu klāt ziepju burbuļu pūšanu, jo Ancei dikti, dikti patīk tos ķert.

    1. Paldies! Mēs arī izmantojām burbuļus! Ir jau arī tā, ka daži ļoti labi kadri alikuši aiz bloga ietvara, bet visu jau tāpat nenofisēsi, galvenais – izdzīvot!:)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s