Laura pēdējā diena bērnudārzā

DSC_5811a_edited-1Vakar bija Laura pēdējā diena bērnudārzā. Bērnudārza izlaidums un tā ballīte, kas redzams fotogrāfijās, jau bija jūlija vidū. Tā kā tas ir privātais bērnudārzs un atvērts visu gadu, izņemot 2 Ziemassvētku nedēļas, tad Lauris turpināja apmeklēt savu grupiņu, kamēr mēs ar Valdi strādājām katru dienu.

Kāds tad izskatījās bērnudārza izlaidums? Uz pasākumu bija aicināti vecāki, tāpēc tas sākās 3 pēcpusdienā. Bērni viens pēc otra svinīgi nāca iekšā telpā, par katru tika pateikts kaut kas raksturojošs. Par Lauris: „In the start Lauris was with bee everywhere, now he is just brilliant!”/ Sākumā Lauris visur bija kopā ar Biti, bet tagad viņš ir vienkārši briljants! (Tulkojumā tā neskan!:)) Visiem bērniem uz galvas bija melnās cepures, kas padarīja visu pasākumu ļoti svinīgu. Interesanti, ka tieši visaktīvākie bērni šo pasākumu uztvēra visemocionālāk un nopietnāk. Un, protams, mana mammas sirds izkusa, cik mans puika ir jau liels un jau iziet lielajā skolas dzīvē!

Parasti pēdējā bērnudārza/skolas dienā bērni nes saldumus viens otram, pateicības ziedus, dāvaniņas (visbiežāk konfekšu kastes) vai kartiņas skolotājām. Arī mēs. Pat saņēmāmies un pagatavojām paši, kas, protams, skolotājas iepriecināja jo vairāk. Bez apskāvieniem un bučām arī neiztika. Tā skaisti atvadījāmies, jo Laura bērnudārza audzinātājas tiešām ir izdarījušas milzīgu darbu. 2 gadu laikā Lauris brīvi pārvalda angļu valodu, dzied dziesmas, skaita dzejolīšus, stāsta stāstus, atpazīst visus ciparus līdz 10, skaita līdz 20 un pazīst lielāko daļu alfabēta burtu. Pāri visam – bija ļoti priecīgs katru dienu (reizēm arī brīvdienās 🙂 ) iet uz dārziņu un satikt savus draugus un audzinātājas. Bija pieņemts, mīlēts un aprūpēts. Ko vēl vecāki var vēlēties? Lielisks darbs!
DSC_5825a

DSC_5853a

2 thoughts on “Laura pēdējā diena bērnudārzā

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s