Blogdāvanas ieguvējs ir…/ Blog’s Giveaway goes to…

DSC_4395_edited-1Pavasaris patiesi ir gaisā, možums sirdīs un blogdāvanas iegūšanas iespēja ir beigusies. Paldies, paldies, paldies par labajiem vārdiem komentāros, tie bija īsta pavasara saulīte, kas palīdz plaukt. Tad nu šodien Lauris tika pilnvarots izlozēt blogdāvanas ieguvēju- lidinot papīra lidmašīnītes un tādejādi noskaidrojot uzvarētāja vārdu. Tā kā 1.raundā bija divas uzvarētājlidmašīnas, tad tika organizēts arī otrais raunds. Tad nu skatiet paši, kā Laurim veicās un kurš ir uzvarētājs!

Spring is really in the air, alertness is in the heart, and giveaways getting opportunity is over. I want to say: „Thank you, thank you, thank you so much for the kind words in the comments!!!” They were a real spring sun that helps to grow and blossom.
Therefore today Lauris drew lots the winner of the giveaway. He raised paper origami planes with names in them. In the first round he got 2 winners, and then we organized the second round. Enjoy the pictures from the process and find out, who is the winner!

DSC_4398

DSC_4397

DSC_4400

DSC_4403

DSC_4406

DSC_4408

DSC_4409

DSC_4410

DSC_4411

DSC_4413

DSC_4414

DSC_4415

Apsveicam Tevi, Liene! Tu esi ieguvusi divas jaunas grāmatas par Londonu. Lai interesants un vērtīgs kopā ar bērniem lasīšanas laiks un lai arī Tev ir jauni atklājumi! Starpcitu, Liene ir Amerikas latviete un arī raksta blogu „Femme au foyer”. Ieskatieties!

Congratulations, Liene! You are lucky and got two new books about London. I hope your co-reading with your children will be interesting, and you will discover something new for yourself, too! By the way, Liene is a Latvian from the United States and also writes the Blog “Femme au foyer”. Look at it!

3 thoughts on “Blogdāvanas ieguvējs ir…/ Blog’s Giveaway goes to…

  1. Paldies! Vai nesanāk interesanti, ka Laurim lidinātā lidmašīna bija tā, kuŗa grāmatas nosūtīs savam vārda brālim (manam) Laurim ASV? Protams arī mans Mikus priecāsies par jaunām grāmatām, mūsmājās esam lieli lasītāji!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s