Marta projekts/Project of March

DSC_4239Marta projekts ir diez gan aizkavējies, tomēr ar visām slimošanām nēsāts līdzī idejiski un beidzot arī materializējies. Darbiņa galvenais vadmotīvs ir krāsainas, dažādās tehnikās (ar šammīti, ar diegu vai lego riteni veidoti nospiedumi, pāri līmlentai krāsots, dekorēts ar spīguļu līmi) krāsotas olas.

Olas ir paslēpušās zaļajā zālē. Olu pusīte var pārvērsties par pavasarīgu tulpes ziedu. Un dzelteni oranžīga ola var spīdēta arī debesīs.

March project is quite late, but with all the colds to carry in my mind and finally materialized. It is main motive is colorful eggs, painted in  different techniques (with sponge, Lego wheel and yarn, used tape under painting, decorated with sparkling glue).

Eggs are hiding in the green grass. Egg half can turn into a spring tulip bloom. Orange egg can shine in the sky, too.

DSC_4219b

DSC_4225

DSC_4226

DSC_4230

DSC_4231a

DSC_4234

 

4 thoughts on “Marta projekts/Project of March

  1. Dikti skaisti! Skaistais darbs šajā īpašajā rāmī izskatās ļoti svinīgi! Mēs arī šodien uztaisījām tulpju pļavu – pareizāk sakot, es uztaisīju pļavu. Adriana vienu tulpīti un Niklāvs, uzklausījis manu ideju/priekšlikumu, izdarīja pa savam. Viņam nebija nekas saistīts ar puķēm (man drīzāk atgādināja riteņus 😉 ). Paldies par iedvesmošanu! 🙂

  2. This is so cute! I will have to think on this, but I am thinking I could use this for a bulletin board in my classroom. Perhaps have students write math equations on the eggs to add some sort of educational value…

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s