Hitčina 9.vietā! / Hitchin is 9th!

DSC_1952Tieši pirms Lieldienām vietējā avīzē The Advertiser izlasīju, ka nacionālais laikraksts The Times ir nosaucis 10 labākās pilsētas, no kurām mūsu pašreizējās mājvietas pilsēta Hitčina ir 9.vietā. Esmu jau rakstījusi par to, kāpēc man patīk Hitčina, bet vēl jo lielāks prieks ir lasīt, ka to novērtē plašākā mērogā. The Times raksta: „Hitčina ir ļoti pievilcīga. Tai ir skaists pilsētas centrs, vēsturiskas ēkas, izcilas skolas, ērta un ātra satiksme uz Londonu un daudz brīvās dabas visapkārt.” Neiedomājami! Un mēs šeit šobrīd dzīvojam!!!

Just before Easter in the local newspaper The Advertiser I read that Hitchin has been named the 9th best town to live in the UK, according to The Times. I have already written about why I like Hitchin, but even more pleased to have read that a national newspaper to rate it so high. The Times stated: „Hitchin has plenty of charms: a pretty town centre packed with historic buildings, brilliant schools, swift commuter links to London and lots of open space.” Unbelievable! We now are living here!!!

DSC_3115

DSC_1954

DSC_1367_edited-1

DSC_1953

DSC_1656

DSC_1673

DSC_1654

3 thoughts on “Hitčina 9.vietā! / Hitchin is 9th!

  1. Tu tiešām skaistā un sakoptā (tādā mīļā) vidē dzīvo. Ideāli bērniem. Kā Kuldīgas (tilts un smukās mājiņas) un Cēsu (pils) apvienojums 🙂 🙂 (nu neko ar savu likālpatriotismu nevaru padarīt, lai gan arī neatteiktos dzīvot tādā vidē)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s