Diena Kembridžā / Day Out in Cambridge

DSC_3043 No 26.decembra (Boxing Day*) līdz janvāra vidum vai pat janvāra beigām visā Anglijā ir izpārdošanu laiks. Tā kā izpārdošanu atklāšanas dienu mēs nokavējām brīvdienu dēļ, tad Hitčinas veikalos jau janvāra sākumā vairs nekas daudz nebija atlicis un izlēmām doties iepirkšanās izbraucienā uz Kembridžu (Cambridge), kura atrodas 40 min braucienā ar vilcienu. Nav noslēpums, ka vīriešiem iepirkšanās nav galvenais vaļasprieks, tāpēc var teikt, ka diena ieguva divas notikumu attīstības līnijas. Kamēr es ar Markusu iepirkos lielveikalos un veikaliņos, tikmēr vīrs ar Lauri baudīja Kembridžas arhitektūru un Anglijas dabu janvārī. Šoreiz pat grūti izvēlēties, kurš ieguvums skaistāks – manas kleitas vai vīra fotogrāfijas. Jā, esmu ļoti lepna par vīra Kembridžas fotogrāfijām!:)

* Tradicionāli Boxing Day ir katru gadu 26.decembrī, kad Latvijā svin Otros Ziemassvētkus. Agrāk šajā dienā darbinieki, strādnieki, kalpi saņēma dāvanas no saviem priekšniekiem, tā saucamās, „Christmas Box”. Protams, arī mūsdienās darba devēji mēdz apdāvināt savus darbiniekus, bet biežāk gan pirms Ziemassvētkiem. Līdz ar to 26.decembris ir saglabājis savu nosaukumu, kļuvis par publisku brīvdienu, kurā tirgotāji uzsāk izpārdošanas „trakumu”. Pircēji var ne vien lētāk iepirkties (visbiežāk 50-75% atlaides), bet arī atgriezt veikalos nevēlamās Ziemassvētku dāvanas.

From Boxing Day (26th of December) until mid-January or even the end of January there is the sales all around England. As we have been on holidays in Latvia, we missed the first day of sale in Hitchin. And that means there were nothing much left; therefore we decided to go shopping to Cambridge, located 40 minutes away by train. Of course, it is no secret that shopping for men is not the main hobby, so, we can say, the day got two directions – while I was shopping with Markus in the department stores and boutiques, the husband with Lauris enjoyed Cambridge, English architecture and nature in January. This time, there is even difficult to choose which benefit more beautiful – my dresses or husband’s photos. Yes, I am very proud of husband’s Cambridge photos! 🙂

Foto: Valdis Bokišs / Photo: Valdis Bokiss

DSC_3035   DSC_3034

DSC_3001   DSC_2977

DSC_2964

DSC_3038   DSC_2991

DSC_3042   DSC_2989

DSC_3024   DSC_2987

DSC_3000   DSC_2996

DSC_3008   DSC_2972

DSC_2982   DSC_2970

DSC_3014

dsc_3047.jpg

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s